Medlemmer

Team Paderborner Memorial

62 – Fjumregøjen
7 år på Danmarks Smukkeste…
99 – Delle
10 år på Danmarks Smukkeste…

Aktive medlemmer

01 – Bach
34,66 (og det var seks og trelve …) år på Danmarks Smukkeste…
bach@team-paderborner.dk

Adjunkt emeritus f/Paderbornsk eksegese
02 – Kusk
34,66 (og det var seks og trelve …) år på Danmarks Smukkeste…
kusk@team-paderborner.dk
04 – Hansen
32,66 (og det var fire og trelve…) år på Danmarks Smukkeste…
hansen@team-paderborner.dk
05 – Sbajder
33,66 (og det var fem og trelve…) år på Danmarks Smukkeste…
sbajder@team-paderborner.dk
08 – Mamma Mia
30,66 (og det var to og trelve…) år på Danmarks Smukkeste…
mammamia@team-paderborner.dk
11 – Klitter
31,66 (og det var tre og trelve…) år på Danmarks Smukkeste…
klitter@team-paderborner.dk
12 – LøSjæf
25,66 år på Danmarks Smukkeste…
16 – Hammer
22,66 år på Danmarks Smukkeste…
41 – BOB
25,66 år på Danmarks Smukkeste…
40 – For Søren
25,66 år på Danmarks Smukkeste…
42 – Grumstrup
22,66 år på Danmarks Smukkeste…
44 – SlumreTæppe
23,66 år på Danmarks Smukkeste…
47 – Degnen
14,66 år på Danmarks Smukkeste…
54 – DJ. Elka a.k.a RødeElka
16,33 år på Danmarks Smukkeste…
56 – El Prebsi
17,66 år på Danmarks Smukkeste…
59 – Flintstone
16,66 år på Danmarks Smukkeste…
64 – Bademeister
6,66 år på Danmarks Smukkeste…
66 – Strikke
18,66 år på Danmarks Smukkeste…
67 – Uddeleren
24,66 år på Danmarks Smukkeste…
70 – Bette Anne a.k.a. LudoDiktatoren
23,66 år på Danmarks Smukkeste…
71 – SOMEkkelsen a.k.a. Eventpigen f.k.a. BetteLine
29,66 (som jo faktisk er en og trelve…) år på Danmarks Smukkeste…
74- MorgenBassen
6,66 år på Danmarks Smukkeste…
96 – Bysser
24 år på Danmarks Smukkeste…
97 – Dr. Hausmeister f.k.a. Pomfritten
16 år på Danmarks Smukkeste…
98 – Pelle
25 år på Danmarks Smukkeste…
95 – Plänenklipfermann
3 år (man skal jo starte et sted) på Danmarks Smukkeste…

PASSIVE MEDLEMMER

07 – Frångk
28 år på Danmarks Smukkeste…
fraangk@team-paderborner.dk

14 – Kongie
29 år på Danmarks Smukkeste…

15 – Mæddø
24,66 år på Danmarks Smukkeste…
75- Paddington
3 år på Danmarks Smukkeste…
69- SofaJørgen
4,66 år på Danmarks Smukkeste…
53 – Harrishøj
18,66 år på Danmarks Smukkeste…
72 – KaKarin
1,66 år på Danmarks Smukkeste…
06 – BBI
18 år på Danmarks Smukkeste…
09 – Sjukke
20 år på Danmarks Smukkeste…
Sjukke@team-paderborner.dk
58 – Bøje Nielsen s.k.a. rendegraverclaus
11 år på Danmarks Smukkeste…