Medlemmer

Team Paderborner Memorial

62 – Fjumregøjen
7 år på Danmarks Smukkeste…
99 – Delle
10 år på Danmarks Smukkeste…

Aktive medlemmer

01 – Bach
32 (og det var to og trelve …) år på Danmarks Smukkeste…
bach@team-paderborner.dk
02 – Kusk
32 (og det var to og trelve …) år på Danmarks Smukkeste…
kusk@team-paderborner.dk
04 – Hansen
30 (og det var trelve…) år på Danmarks Smukkeste…
hansen@team-paderborner.dk
05 – Sbajder
31 (og det var en og trelve…) år på Danmarks Smukkeste…
sbajder@team-paderborner.dk
08 – Mamma Mia
28 år på Danmarks Smukkeste…
mammamia@team-paderborner.dk
11 – Klitter
29 år på Danmarks Smukkeste…
klitter@team-paderborner.dk
12 – LøSjæf
23 år på Danmarks Smukkeste…
14 – Kongie
29 år på Danmarks Smukkeste…
16 – Hammer
20 år på Danmarks Smukkeste…
41 – BOB
23 år på Danmarks Smukkeste…
40 – For Søren
23 år på Danmarks Smukkeste…
42 – Grumstrup
21 år på Danmarks Smukkeste…
44 – SlumreTæppe
21 år på Danmarks Smukkeste…
47 – Degnen
12 år på Danmarks Smukkeste…
54 – DJ. Elka a.k.a RødeElka
14 år på Danmarks Smukkeste…
56 – El Prebsi
15 år på Danmarks Smukkeste…
59 – Flintstone
14 år på Danmarks Smukkeste…
66 – Strikke
8 år på Danmarks Smukkeste…
67 – Uddeleren
22 år på Danmarks Smukkeste…
70- Bette Anne (makrel)
21 år på Danmarks Smukkeste…
71- Bette Line (makrel)
27 år på Danmarks Smukkeste…
74- MorgenBassen
4 år på Danmarks Smukkeste…
75- Paddington
3 år på Danmarks Smukkeste…
96 – Bysser
22 år på Danmarks Smukkeste…
97 – Dr. Hausmeister f.k.a. Pomfritten
15 år på Danmarks Smukkeste…
98 – Pelle
23 år på Danmarks Smukkeste…
95 – Plänenklipfermann
1 enkelt år (man skal jo starte et sted) på Danmarks Smukkeste…

 

 

PASSIVE MEDLEMMER

07 – Frångk
27 år på Danmarks Smukkeste…
fraangk@team-paderborner.dk
15 – Mæddø
24 år på Danmarks Smukkeste…
53 – Harrishøj
18 år på Danmarks Smukkeste…
69- SofaJørgen
4 år på Danmarks Smukkeste…
72 – KaKarin
1 år på Danmarks Smukkeste…
06 – BBI
18 år på Danmarks Smukkeste…
09 – Sjukke
20 år på Danmarks Smukkeste…
Sjukke@team-paderborner.dk
58 – Bøje Nielsen s.k.a. rendegraverclaus
11 år på Danmarks Smukkeste…