Medlemmer

Team Paderborner Memorial

62 – Fjumregøjen
7 år på Danmarks Smukkeste…
99 – Delle
10 år på Danmarks Smukkeste…

Aktive medlemmer

01 – Bach
31 (og det var en og trelve …) år på Danmarks Smukkeste…
bach@team-paderborner.dk
02 – Kusk
31 (og det var en og trelve …) år på Danmarks Smukkeste…
kusk@team-paderborner.dk
04 – Hansen
29 år på Danmarks Smukkeste…
hansen@team-paderborner.dk
05 – Sbajder
30  (og det var trelve…) år på Danmarks Smukkeste…
sbajder@team-paderborner.dk
07 – Frångk
27 år på Danmarks Smukkeste…
fraangk@team-paderborner.dk
08 – Mamma Mia
27 år på Danmarks Smukkeste…
mammamia@team-paderborner.dk
11 – Klitter
28 år på Danmarks Smukkeste…
klitter@team-paderborner.dk
12 – LøSjæf
22 år på Danmarks Smukkeste…
14 – Kongie
28 år på Danmarks Smukkeste…
15 – Mæddø
24 år på Danmarks Smukkeste…
16 – Hammer
19 år på Danmarks Smukkeste…
41 – BOB
22 år på Danmarks Smukkeste…
40 – For Søren
22 år på Danmarks Smukkeste…
42 – Grumstrup
20 år på Danmarks Smukkeste…
44 – SlumreTæppe
20 år på Danmarks Smukkeste…
47 – Degnen
11 år på Danmarks Smukkeste…
53 – Harrishøj
18 år på Danmarks Smukkeste…
54 – DJ. Elka
13 år på Danmarks Smukkeste…
56 – El Prebsi
14 år på Danmarks Smukkeste…
59 – Flintstone
13 år på Danmarks Smukkeste…
66 – Strikke
7 år på Danmarks Smukkeste…
67 – Uddeleren
21 år på Danmarks Smukkeste…
69- SofaJørgen
4 år på Danmarks Smukkeste…
70- Bette Anne (makrel)
20 år på Danmarks Smukkeste…
71- Bette Line (makrel)
26 år på Danmarks Smukkeste…
96 – Bysser
21 år på Danmarks Smukkeste…
97 – Dr. Hausmeister f.k.a. Pomfritten
14 år på Danmarks Smukkeste…
98 – Pelle
22 år på Danmarks Smukkeste…
72 – KaKarin
1 år på Danmarks Smukkeste…

 

 

PASSIVE MEDLEMMER

06 – BBI
18 år på Danmarks Smukkeste…
09 – Sjukke
20 år på Danmarks Smukkeste…
Sjukke@team-paderborner.dk
58 – Bøje Nielsen s.k.a. rendegraverclaus
11 år på Danmarks Smukkeste…